Skip to Content Contact Us

פתרונות אחסון – לא האלה באיקאה

מה הקשר בין סטודנטים לפתרונות אחסון? אז זהו, שהקשר הוא כמעט ישיר, ומיד נסביר גם למה..

בואו נסכם את זה בגדול, סטודנטים הם עם דיי מפוזר. לא באשמתם כמובן, הם לומדים במשרה מלאה, חלקם עובדים במשרה חלקית בכמה עבודות במקביל (רובם מזדמנות וזמניות), בשאר הזמו ה”פנוי” מתנדבים דרך מלגות לימודים שונות וגם מנהלים (או לפחות מנסים לנהל) בצורה כזו או אחרת אורח חיים חברתי במהלך השבוע ואורח חיים משפחתי\זוגי במהלך סוף השבוע.

איך תוכלו לזהות יצור מעין זה? בדרך כלל הוא סוחב על גבו תיק שמזכיר את הילקוטים שהיינו הולכים איתם בכיתה ב’ ובידו הוא מחזיק מחשב נייד שמור היטב. הוא שמור היטב מסיבה מאוד הגיונית – חייו מסתכמים בכל החומר הנתון באותו מחשב. או יותר נכון ציוניו במסגרת המוסד האקדמי אליו הוא משתייך. כל התמונות מדרום אמריקה נמצאות שם, השירים הרומנטיים מהאקסית שהוא לא רוצה למחוק, תצפיות וראיונות שעשה לשיטות מחקר, סיכומים למבחן הקרוב, ואיך לא, עבודת הסמינר שהוא אמור להגיש עוד שבועיים למרצה הקשוחה. איך הוא מצליח להכיל את הכל במחשב כזה קטן? כנראה שיש לו פתרונות אחסון מתאימים וכרטיסי זיכרון בעלי יכולת קיבולת גבוהה במיוחד אשר מעניקים לו הגנה מלאה על כל החומר והמידע אותו הוא צריך לשמור.

כרטיסי הזיכרון ידועים כקטנים וקומפקטים אשר מאפשרים אחסון רב של מידע יחד עם גודלם הקטן שניתן לשמור אפילו בכיס המכנס. כרטיסי הזיכרון הם אמצעי האחסון הנפוצים ביותר כיום בשל יכולתם לשמש מספר רב של מכשירים, כגון: מצלמות, מצלמות ווידאו, טלפונים וסמארטפונים, נגני מוזיקה ועוד. כמו כן הכרטיסים מאפשרים אחסון מדיה דיגיטלית דוגמת קבצי מוזיקה, סרטים, ווידאו , תמונות וכדו׳. מכשירים רבים מצוידים בחריץ כרטיס זיכרון וזאת על מנת לאפשר העברת חומרים ממכשיר למכשיר ללא כל בעיה.

דיסק און קי זה סיפור קצת יותר פשוט כשמדובר ברצון העז של סטודנט ממוצע לגבות בכל רגע נתון כל פיסקה חדשה שהוא מוסיף לעבודת הסמינריון שלו. הדיסק און קי לחלוטין מאפשר זאת – ויותר מזה, הוא מותאם למטרה זו בידיוק. הוא מעוצב באופן קומפקטי וקל משקל – כזה שאפשר לתלות על צרור המפתחות בקלות (כשמו כן הוא) ומצויד ביציאת USB על מנת להעביר נתונים ממחשב למחשב בקלות ובנוחות.

וישנם גם כאלה אשר מאפשרים לכם העברת נתונים מהמחשב ישירות אל הסמארטפון או הפוך!דיסק און קי לאייפון 128 ג'יגה iXPAND FLASH DRIVE (ראו תמונה)

אצלנו ב”שיפי” תוכלו למצוא מגוון של כרטיסי זיכרון ודיסק און קי של החברה האמריקאית הידועה SanDisk בתצורות שונות. ישנם דיסק און קי רבים אשר מגיעים במחירים שווים לכל כיס ומאפשרים לך לבחור את כמות המידע אשר תוכל לאחסן בהם – כמות גדולה (182 GB) תאפשר לך אף להעביר את כל החומר הלימודי שברשותך לתוך הדיסק און קי ולנסוע בנפש שקטה לסוף שבוע בבית, לשלוף את הדיסק און קי במקרה הצורך ולחבר אותו לכל מחשב נייד שתמצא, דבר אשר כמובן ימנע ממך היסחבות מיותרת של המחשב האישי שלך (אותו תשאיר לנוח בבית). אם ממש קשה לך להיפרד מהמחשב –  גם במצב זה ישנם פתרונות אחסון שונים כמו כרטיסי זיכרון עם מתאם המתחבר ישירות לכניסה במחשב אשר מותאמת לכך.

אצלנו ב“שיפי” תוכל לרכוש בכל רגע ובכל דרך (גם באמצעות משלוח אקספרס ב9.90 ₪ בלבד אליך הביתה) דיסק און קי בצורות שונות אשר יוכלו להתחבר לצרור המפתחות או לאחסון בארנק על מנת להבטיח את הגנתם, כרטיסי זיכרון בכמות קיבולת שונה, בין 8GB ל128GB לנוחות מירבית והגנה בכל רגע נתון.

למגוון הרחב של פתרונות האחסון – דיסק און קי וכרטיסי זיכרון לחצו כאן לרכישה ישירה ונוחה מהכורסא בסלון

שירות הלקוחות של שיפי ישמח לעמוד לשרותכם בכל עת ולענות לכם על כל שאלה או התלבטות שיש לכם בנוגע למוצרים הנמכרים באתרנו: אנחנו 24 שעות ביממה במספר הטלפון: 03-6494884

Back top top